Δημοσιεύθηκε στην Χωρίς κατηγορία

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 1ης ΜΕΡΑΣ ΣΤΟ BEACH SOCCER BY MANO AXILLEAS ΣΤΟ ΠΑΡΑΛΙΟ ΑΣΤΡΟΣ

Ξεκίνησαν τα ματς για το 4ο τουρνουα με αγώνες από την κατηγορία των εφήβων,των παίδων και των ανδρων…

Στο ΠΡΩΤΟ,ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ,ΜΑΤΣ είχαμε τους LOS GALACTIKOS να κερδίζουν τους GLOBAL ROCKETS με σκορ 5-0.Οι σκορερ για τους νικητες ήταν Αρης Κυπριωτης(2 τερματα)Κριστι Τσελα(2) και Κιμων Κοκκωνας (1).

Στο ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΑΤΣ είχαμε τελικό σκορ 4-1 υπέρ των ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ εναντιον των ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΝΕΚΡΩΝ.ΟΙ σκορερ για τους νικητες Ανδριανος Κολλιας(2),Ηλίας Κολλιας(1) και Τζαριμας(1) ενω για τους ηττημενους σκόραρε ο Φίλιππος Ανυφαντάκης.

ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΤΣ ΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ,από τον 1ο Όμιλο,είχαμε ένα από τα καλύτερα ματς όλων των χρόνων της διοργάνωσης.Το ενδιαφέρον ήταν αμείωτο μέχρι τέλος και οι ανατροπές μεγάλες.ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ THREE SAM-ASTON ΝΤΙΡΛΑ.Το σκορ ηταν 4-5!!!!!

• Και πάμε στην τελευταία περίοδο που έγιναν τα πάντα!!!!!Ζαχαρόπολος ισοφαρίζει σε 3-3
  • 2 λεπτά πριν τη λήξη του ματς ο Μακρής Αντ. κάνει το 3-4.
  • 47 δευτερόλεπτα πριν τη λήξη ο Δασκολιάς Γ. κάνει το 4-4.
  • ΚΑι 20 δευτερα πριν τη λήξη ο Φλέντζερης Γ. εκτελεί κόρνερ και με αυτογκόλ γίνεται το τελικο 4-5!!!!!

ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΤΣ,και πρωτο για το 2ο Όμιλο των Ανδρων,οι BOBOS CREW κέρδισαν με 4-1 τους ΑΜΠΕ ΛΑΛΕ.Οι νικητές με κέρβερο τον Θωμόπουλο Δ. και εκτελεστή τον Χουτόπουλο Β. πέρασαν άνετα το εμπόδιο των αντιπάλων τους.

Εξέλιξη του αγώνα:

• 1-0 στο τέλος της 1ης περιόδου με γκολ του Χουτόπουλου Β.
  • Το έργο των νικητών έγινε εύκολο στη 2η περίοδο με 2 γκολ που έφεραν το σκορ στο 3-0 στο τέλος της.Τα γκολ έβαλαν οι Χουτόπουλος Β και Χουτόπουλος Γ. αντίστοιχα.
  • Στην 3η περιόδο έγινε το 3-1 από τον Φάκλαρη Ηλ. ενώ πάλι ο Χουτόπουλος Β έκανε το 4-1